News&Updates

Vote for me

11. srpna 2011 v 11:40 | Nickie*
Úplně jsem zapomněla,že jsem byla nominována na Site Awards - Pretty Little Liars and Cast. Ano prohrávám,ale nic jiného jsem nečekala,když tam je tolik lepších blogů,tak bych vás chtěla poprosit o hlasy zde pro hale-fan.blog.cz. Oplatím,napište do komentářů..;)

Teen Choice Awards 2011

8. srpna 2011 v 16:43 | Nickie*
Jak víte včera se konaly TCA. No a Lucy dá se říct vyhrála. Podle všech informací tedy. Na twitteru Lucy všichni gratulují k výhře,takže to bude asi tak,že to vyhrála ona. Na internetu se totiž v kategorii nepíše kdo vyhrál,ale Summer TV Show vyhrál opravdu seirál Pretty Little Liars. Gratuluji ;)
--
Choice Summer TV Show : Pretty Little Liars
Choice Summer TV Star: Female : Lucy Hale,Pretty Little Liars
Choice Summer TV Star: Male : Ian Harding,Pretty Little Liars

Lucy to Star in Fallen?

5. srpna 2011 v 16:59 | Nickie*
Mám pro vás zbrusunovou zprávu. Lucy Hale byla přidána na IMDb do hlavních rolých filmu Fallen(2012).
22-letá herečka a Elizabeth Gillies byli přidány k nálsedují filmu na stránce IMDb - i když nebylo nic potvrzeno. Lucy by si měla zahrát Lucindu Price,která bude poslána na reformní školu v Savannah,Georgia,kvůli obvinění z vraždy chlapce při ohni. Na škole potká chlapce,Daniela,který ji nevysvětlitelně přitahuje a tvrdí ji,že už ho někdy předtím viděla. Páni docela se těším ;) Více informací o filmu a kdo si ve filmu zahraje naleznete zde.
 
 

Reklama